FOTOINSTANT.COM. La teva foto a l'instant

Date Surname Name Year Sex CLUB T-Shirt Size Ets de la comarca del Pla de l' Estany Temps estimé
24-01-2020 ABELENDA SERRAMITJANA MARC 1990 M CN BANYOLES M SI
24-01-2020 AGUILAR LLAVORE SERGI 1974 M CN BANYOLES L SI
28-02-2020 AGUILAR VILADOMAT ÀNGEL 1969 M ELS SIS DE SANT NARCIS XL NO
03-05-2021 AGUILERA RAMOS MARIA 1974 F M SI 1H45 - 2H00
23-02-2021 ALAMAN AGUILAR NACHO 1991 M M NO 1H00 - 1H20
25-01-2020 ALARCON MORENO ANTONIO 1967 M JO MATEIX L NO
02-02-2020 ALBÓ RIGAU XAVIER 1970 M ATLETISME ANGLÈS M NO
08-03-2021 ALCAIDE CABRÉ LARA 1991 F S NO 1H45 - 2H00
24-04-2021 ALCOVER SAGRERA MIQUEL 1976 M L NO 1H30 - 1H45
04-05-2021 ALGUERÓ MAS LAURA 1976 F CLUB ATLETISME GIRONA S NO 1H45 - 2H00
18-05-2021 ALIVÉS ALIVÉS EDUARD 1994 M CLUB NATACIÓ OLOT S NO 1H20 - 1H30
19-05-2021 ALÚTIZ ESPAÑA CAMIL 1972 M INDEPENDENT M NO 1H20 - 1H30
04-05-2021 ANTILLANO GUTIERREZ JUAN CARLOS 1971 M CLUB ATLETISME GIRONA L NO 1H45 - 2H00
11-01-2020 ARBOIX GARCIA GERARD 1985 M INDEPENDENT XL SI
24-01-2020 ARJONA SERRA OSCAR 1972 M CN BANYOLES L SI
04-05-2021 AROCA PALMERO JOAN 1970 M FONDISTES PENEDÈS M NO 1H45 - 2H00
07-04-2021 ARROYO PARADA PABLO 1986 M AT. NAVATALGORDO XL NO 1H30 - 1H45
11-04-2021 ARROYO SANCHEZ RODRIGO 1985 M ATLETISMO NAVATALGORDO M NO 1H30 - 1H45
01-05-2021 ARTIAS TRAFACH DANI 1985 M INDEPENDENT L NO 1H30 - 1H45
26-01-2020 ARTIGAS TOWLE AMAT 1975 M AMATSTRONG CYCLING TEAM S SI
24-01-2020 AVELLANA REVUELTA XAVIER 1966 M CN BANYOLES L SI
27-04-2021 AYAS LINDE MIGUEL ÁNGEL 1973 M CORREDORS.CAT L NO 1H45 - 2H00
24-01-2020 AZNAR JUNCA ALEXANDRA 1975 F CN BANYOLES L SI
24-01-2020 BAHI POCH ROBERT 1974 M CN BANYOLES L SI
05-05-2021 BALVI ELIAS CONXI 1972 F LES NENES TRAIL M NO 2H00 - 2H30
13-05-2021 BAÑOS MARCOS IZAN 1992 M S SI 1H20 - 1H30
07-05-2021 BANSELL ROCA MERITXELL 1986 F S NO 1H30 - 1H45
04-05-2021 BANYERES COSTA OLGA 1975 F S NO 2H00 - 2H30
13-05-2021 BARBA SOLER ANNA 1965 F CLUB NATACIO BANYOLES M SI 1H45 - 2H00
15-04-2021 BARNEDA BIGAS JOAN 1967 M INDEPENDENT M NO 1H45 - 2H00
24-05-2021 BARTRINA SOLA GERARD 1990 M NAN OLIVERAS FONT S NO 1H00 - 1H20
05-03-2020 BARY BARY SAID 1988 M NATACIÓ BANYOLES M SI
06-05-2021 BATLLE FABREGAS MIQUEL 1980 M M NO 1H30 - 1H45
04-05-2021 BAUTISTA MADRID ANTONI 1959 M CLUB ATLETISME GIRONA. L NO 1H45 - 2H00
12-05-2021 BELLIDO MORATO CARLOS 1988 M XXL NO 1H45 - 2H00
24-01-2020 BELTRAN WALSH MARK ANTHONY 1970 M CN BANYOLES L SI
13-05-2021 BENAGEZ IBAÑEZ ALEJANDRO 1994 M S NO 1H00 - 1H20
11-03-2020 BENALLAH . AMINE 1990 M PUDRIOS RUNNERS S NO
08-03-2020 BERZAL TORRES AMADOR 1967 M M NO
24-01-2020 BIENVENIDO SAURA ELENA 1979 F CN BANYOLES S SI
23-05-2021 BIERA ANGUERA JOKIN 1964 M CEJ L NO 1H20 - 1H30
17-05-2021 BLASCO MARTINEZ ENRIC 1970 M INDEPENDENT L NO 1H30 - 1H45
22-02-2021 BOADAS CREHUET XEVI 1982 M ACER M NO 1H30 - 1H45
19-05-2021 BOIXADERA LÓPEZ SANDRA 1979 F C.A.COTY S NO 1H45 - 2H00
04-05-2021 BONA DUCH JOAN 1974 M CLUB ATLETISME GIRONA L NO 1H45 - 2H00
28-01-2020 BONNER - SARAH KIM 1987 F XS SI
28-02-2020 BONO BONO DIEGO 1971 M SEMELLES DE PLOMB M NO
24-01-2020 BOSCH ALTIMIRAS MARGOT 1996 F CN BANYOLES M SI
04-05-2021 BOSCH BOSCH JOSEP 1962 M CLUB ATLETISME GIRONA L NO 1H45 - 2H00
09-03-2020 BOSCH PEÑARROJA DAVID 1985 M BARCELONA ATLETISME M SI
02-04-2021 BOU MANOBENS FRANCESC 1994 M S NO 1H20 - 1H30
28-02-2020 BRUGUÉ SEGURA MARC 1973 M INDEPENDENT XL NO
07-02-2020 BRZOSTOWSKA BRZOSTOWSKA HANNA 1979 F TRIATLÓ HOSPITALET M NO
01-12-2019 BUNDO I GELADA JOSEP 1968 M ATLETISME ANGLÈS L NO
20-05-2021 BURRIEL MORENO LAURA 1987 F ÉLITE GAP RUNNING M NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 BUSO GIFRA SILVIA 1968 F CN BANYOLES S SI
24-01-2020 BUSQUETS FERNANDEZ ESTHER 1979 F CN BANYOLES M SI
24-01-2020 BUSQUETS PORT ANGEL 1966 M CN BANYOLES M SI
24-01-2020 CABALLE MASCAROS MARC 1976 M CN BANYOLES XL SI
30-04-2021 CABRATOSA FUERIS SUSANNA 1969 F UEMATADEPERA S NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 CALDERO BREUER LAIA 1994 F CN BANYOLES XL SI 1H45- 2H00
22-01-2020 CAMPISTOL PRUJÀ GABRIEL 1987 M CN BANYOLES M SI
25-02-2020 CAMPS GIRONÈS ALEIX 1995 M XL NO
13-05-2021 CANELLAS MAGIDE LLUÍS 1972 M M NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 CANTALEJO GORDILLO DIEGO 1979 M CN BANYOLES XXL SI
24-01-2020 CARBONES VILANOVA JOAN 1971 M CN BANYOLES XL SI
05-04-2021 CÁRDENAS VALENZUELA JAVI 1981 M L NO 2H00 - 2H30
07-03-2020 CARDONA OLVEIRA ANA 1979 F C:A.NOU BARRIS M NO
15-04-2021 CARGOL CARBO MARC 1975 M M NO 1H30 - 1H45
20-05-2021 CAROL ADHOR PAU 2003 M CN BANYOLES M SI 1H00 - 1H20
24-01-2020 CARRASCO SANCHEZ EMILI 1980 M CN BANYOLES L SI
24-01-2020 CARRERAS DE CABRERA F. XAVIER 1954 M CN BANYOLES M SI
24-01-2020 CASADEVALL BRUNSO FRANCESC 1954 M CN BANYOLES XL SI
24-01-2020 CASADEVALL SALA NON 1975 M CN BANYOLES L SI
06-02-2020 CASANOVA CLUSELLS JORDI 1977 M CN BANYOLES L SI
24-01-2020 CASELLAS SANS EDUARD 1964 M CN BANYOLES XL SI
24-05-2021 CASTAÑER BRENGARET JORDI 1965 M CLUB NATACIO BANYOLES M SI 1H45 - 2H00
24-01-2020 CASTANER SAURAS RAFEL 1970 M CN BANYOLES XL SI
24-01-2020 CASTANYER TORRESCASANA EDUARD 1992 M CN BANYOLES M SI
28-01-2020 CASTELLVELL BELLA PAU 1991 M M SI
08-03-2020 CASTRO JORDAN FRANCESC 1984 M M SI
24-04-2021 CASTROVIEJO BERMEJO MARTA 1992 F FERRER SPORT / AR BARCELONA S NO 1H00 - 1H20
06-03-2020 CAU CORCÓ JORDI 1976 M CAO TERRA DE VOLCANS M NO
21-11-2019 CAUDRON DE COQUEREAUMONT THIAN 1963 M INDEPENDENT M SI
02-03-2020 CERVANTES AMAT MARC 1992 M L NO
19-05-2021 CHETO PLACENCIA XAVI 1967 M C.A.COTY M NO 1H45 - 2H00
22-05-2021 CLOTET JORDAN MIREIA 1969 F CAF RUNNERS FIGUERES S NO 1H45 - 2H00
24-01-2020 COBOS FERNANDEZ JAVI 1978 M CN BANYOLES L SI
08-02-2020 COCARD COCARD GILLES - KINOU 1965 M LES SEMELLES DE PLOMB L NO
24-01-2020 COLL ESCODA LLUC 2002 M CN BANYOLES S SI
25-05-2021 COLL TOLEDANO ABEL 1977 M XL NO 2H00 - 2H30
24-01-2020 COLLELL RIERA XAVIER 1964 M CN BANYOLES L SI
20-01-2020 COLOMER CÁLIZ SANDRA 1982 F GIRUNNERS XS SI
07-01-2020 COLOMER CASTELLÓ GERARD 1994 M M SI
10-04-2021 COMADEVALL PLANAS ALBERT 1984 M CLUB NATACIÓ BANYOLES M SI 1H20 - 1H30
24-01-2020 COMALAT ROCA LIDIA 1964 F CN BANYOLES S SI
22-01-2020 COMAS BALATEU PAU 1991 M CN BANYOLES L SI
17-01-2020 COMAS CASTAÑER EVA 1975 F M SI
24-01-2020 COMPTA TARAFA ELOI 2000 M CN BANYOLES M SI
24-01-2020 CONGOST SABATER NIL 2000 M CN BANYOLES S SI
05-05-2021 COROMINAS COLL JOSEP MARIA 1977 M M SI 1H30 - 1H45
22-04-2021 COROMINAS GRATACÓS ENRIC 1996 M L SI 1H30 - 1H45
15-05-2021 COROMINAS MACIAS NÈSTOR 1973 M CLUB NATACIÓ BANYOLES XL SI 2H00 - 2H30
14-04-2021 CORTADA VILA JOSEP 1975 M M SI 1H20 - 1H30
18-04-2021 COSTA SIERRA RICARD 1979 M L NO 1H30 - 1H45
10-05-2021 COTS VEGA XAVIER 1961 M LASANSI XL NO 1H45 - 2H00
24-01-2020 CRESPO SERRA JOAQUIM 1991 M CN BANYOLES M SI
21-04-2021 CRUZ , MIQUEL 1979 M S NO 1H00 - 1H20
20-04-2021 CRUZ INFANTES JOSELUIS 1979 M LAASANSI M NO 1H00 - 1H20
24-01-2020 CUFI COLOMER JOSEP 1957 M CN BANYOLES S SI
20-05-2021 CULLEN / JOHNNY 1975 M BRAT S NO 1H00 - 1H20
24-01-2020 DALMAU MASSANAS IVAN 1983 M CN BANYOLES M NO
24-01-2020 DE CLASCA LUQUE RICARD 1977 M CN BANYOLES L NO
08-04-2021 DE LOS LLANOS OCHOA NARCÍS 1963 M TRANKILS M NO 1H30 - 1H45
20-05-2021 DE VICENTE AYGUAVIVA RUBÉN 1981 M S NO 1H20 - 1H30
14-05-2021 DEFONTAINE - PIERRE 1992 M S NO 1H00 - 1H20
24-01-2020 DEL AMO SANCHEZ DANIEL 1974 M CN BANYOLES L SI
22-05-2021 DEL RIO GABAS JESUS 1963 M TRIATLO L´HOSPITALET L NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 DELGADO MADRIGAL FRANCISCO 1951 M CN BANYOLES M SI
03-05-2021 DELGADO PLA JOSEP 1999 M M SI 1H30 - 1H45
09-02-2020 DERVEAUX .. CHRISTOPHE 1974 M S NO
09-02-2020 DERVEAUX DERVEAUX NATHALIE 1970 F ASSP VERGEZE S NO
04-05-2021 DEULOFEU REIXACH JOANA 1971 F CLUB ATLETISME GIRONA M NO 1H45 - 2H00
20-05-2021 DIARRA SAGNA BOULAFE MALLE 1997 M CN BANYOLES M SI 1H00 - 1H20
04-03-2020 DIAZ CALVO JAVI 1982 M CA PALAFRUGELL M NO
09-02-2020 DJALOUT CUESTA AHMED 1968 M SEMELLE DE PLOMB XL NO
24-01-2020 DOMENECH SUBIRANAS XEVI 1971 M CN BANYOLES XL SI
07-02-2020 DONIGA FRAILE OSCAR 1970 M TGCBINN M NO
27-02-2020 DUTILLEUL . JÉRÔME 1984 M FLHV M NO
05-05-2021 ESCARRABILL FERRERONS JOAN 1964 M XL NO 1H20 - 1H30
03-03-2020 ESPERANTE FERNÁNDEZ LUIS 1983 M XL NO
02-05-2021 ESPIELL ARNAU LLUÍS 1957 M CORREDORS.CAT XL NO 1H45 - 2H00
04-05-2021 ESPIGULÉ ESPUÑA FRANCESC 1949 M CLUB ATLETISME GIRONA L NO 1H45 - 2H00
23-04-2021 ESPINOSA VALERO AITOR 1993 M CNBANYOLES M NO 1H20 - 1H30
28-01-2020 ESPINOSA VALERO POL 1997 M M NO
06-05-2021 ESTEBAN VALENTI JORDI 1980 M M NO 1H30 - 1H45
08-03-2020 FAJARDO EGEA MIGUEL ANGEL 1960 M TIRAMILLES M SI
10-02-2020 FARJAS DARIAS ISAAC 1970 M L NO
24-01-2020 FAURO CANADELL BERTA 1991 F CN BANYOLES S SI
18-02-2020 FAURÓ CANADELL JOSEP MARIA 1993 M - L SI
10-03-2021 FELIU PRAT XEVI 1979 M M NO 1H30 - 1H45
09-04-2021 FERNÁNDEZ GARZÓN MANUEL 1974 M M NO 1H30 - 1H45
13-05-2021 FERNÁNDEZ GUERRERO JOAN PERE 1971 M GEIEG L NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 FERRE MALAGON RAFAEL 1977 M CN BANYOLES L SI
24-01-2020 FERRER MACH SALVADOR 1961 M CN BANYOLES XL SI
11-05-2021 FEZ-BALBOA BERNAT VÍCTOR 1975 M CLUB ESPORTIU CANET XL NO 1H45 - 2H00
29-11-2019 FIGUERAS CUEVAS ANNA 1994 F TGCBINN M NO
24-01-2020 FIGUERAS DURAN JOAN 1975 M CN BANYOLES L NO
16-02-2020 FIGUERAS VIÑALS PAU 1980 M FLANAGAN’S XL SI
21-02-2021 FONT CASAS JOFRE 1991 M L NO 2H00 - 2H30
24-01-2020 FREIXAS VILAGRAN JORDI 1975 M CN BANYOLES M NO
19-05-2021 FRIGOLA POCH FERRAN 1987 M M SI 1H20 - 1H30
11-04-2021 FRIGOLA REIG JAUME 1956 M CLUB NATACIO BANYOLES M SI 1H30 - 1H45
01-04-2021 FUENTES GUIBELALDE MAURO 1990 M XL NO 1H45 - 2H00
09-03-2021 FUNTANÉ MASÓ MARC 1976 M L SI 1H20 - 1H30
24-01-2020 GABANCHO FERNANDEZ CESAR 1977 M CN BANYOLES M SI
16-05-2021 GALAN GONZALEZ CRISTINA 1991 F INDEPENDENT S SI 1H30 - 1H45
08-03-2020 GALINDO HERNÀNDEZ SERGI 1978 M L NO
24-01-2020 GALLARDO PEREZ SONIA 1980 F CN BANYOLES L SI
07-02-2020 GALLEGOS VILA ANA 1993 F S SI
05-03-2021 GARCIA ALONSO MARIA 1978 F A.A.PALAMOS S NO 1H20 - 1H30
09-02-2020 GARCIA CASALS ARNAU 1977 M PRORUNNERS BCN L NO
02-02-2020 GARCIA EGIDO JUAN FRANCISCO 1963 M M NO
02-03-2020 GARCIA FERNANDEZ ALBERT 1971 M M NO
27-05-2021 GARCIA LLOVERAS MARC 1975 M C.E.MONTCLAR M SI 1H30 - 1H45
05-03-2020 GARCIA PEREZ AURORI 1982 F M NO
24-01-2020 GELADA COMPANY JAUME 1985 M CN BANYOLES L SI
14-02-2020 GESTEIRA SOLLA MANUEL 1957 M L NO
25-02-2020 GESTEIRA VILLANUEVA JOSE MANUEL 1986 M XL NO
21-05-2021 GIMENO BERBEGAL VÍCTOR 1974 M L SI 1H45 - 2H00
24-01-2020 GIMFERRER CHIRON EGLANTINE 1975 F CN BANYOLES M SI
04-05-2021 GODAYOL PRADA MARC 1993 M M NO 2H00 - 2H30
12-04-2021 GÓMEZ IZQUIERDO RUBEN 1979 M BOMBERS BCN S NO 1H20 - 1H30
07-03-2021 GONZALEZ CARO IRENE 1992 F S SI 2H00 - 2H30
01-05-2021 GONZALEZ RUIZ XAVI 1964 M INDEPENDENT L NO 1H30 - 1H45
24-01-2020 GONZALEZ VELASCO ROBERTO 1980 M CN BANYOLES L SI
24-01-2020 GRABULOSA AGUILERA CARLES 1986 M CN BANYOLES L SI
24-01-2020 GRATACOS GAYOLA XAVIER 1978 M CN BANYOLES L SI
27-01-2020 GUAL PONS GABI 1964 M 4000 PEUS COLLBATÓ L NO
28-02-2020 GUARDIA COLOMER MARC 1996 M MONISTROL RUNNING M NO
18-01-2020 GÜELL GRATACÓS JORDI 1978 M S NO
13-05-2021 GUERRERO SEGARRA JORDI 1996 M BELUGA RUNNING CASTELLÓ L SI 1H45 - 2H00
01-05-2021 GUICH CORNELLA PILAR 1969 F S NO 1H30 - 1H45
10-02-2020 GUILLAUME JEAN-CLAUDE LEFEVRE 1973 M SEMELLES DE PLOMB L NO
29-02-2020 HERNÁNDEZ ADAN ANTONIO 1978 M XL NO
13-05-2021 HERRERA ARJONA FRANCESC 1975 M BLUESUMMITS L NO 1H30 - 1H45
16-03-2021 HERRERA MOLINA GUS 1982 M L NO 1H30 - 1H45
04-05-2021 HERRERA PLANA DANIEL 1971 M CLUB ATLETISME GIRONA L NO 1H45 - 2H00
24-01-2020 HINOJAL DEL OLMO MIQUEL 1956 M CN BANYOLES XL SI
25-03-2021 HORTELANO ARNICHES ALEXIS 1988 M XL NO 2H00 - 2H30
29-02-2020 HURTADO PERICH JOSEP 1975 M C.P. FLAÇA M NO
16-02-2020 IBARRA FUENTES LEONARDO ENRIQUE 1972 M L NO
06-03-2020 IGLESIAS REGUANT ALEX 1997 M CNBANYOLES M NO
24-01-2020 ILLA JOSE ARNAU 1997 M CN BANYOLES M SI
11-03-2020 IRIAS MARTINEZ ANDY SALMAHY 2000 F INDEPENDENT S SI
22-02-2021 IZQUIERDO RUIZ LOLA 1969 F MEIZTEAM M NO 1H30 - 1H45
08-03-2020 JACQUET YESTE TEODORA 1980 F S SI
24-01-2020 JANSANA SANCHEZ LAIA 1984 F CN BANYOLES S SI
24-02-2021 JIMÉNEZ MORENTE LAIA 1991 F S SI 2H00 - 2H30
24-01-2020 JUAN ALERT MARCOS 1973 M CN BANYOLES XXL SI
24-01-2020 JUAN COROMINAS JOSEP 1964 M CN BANYOLES XXL SI
04-03-2020 JUÁREZ LÓPEZ ANNA 1977 F M NO
09-05-2021 JULIA XAMPENY LLUIS 1965 M S NO 1H20 - 1H30
02-05-2021 JUSCAFRESA RODEJA PAU 1997 M INDEPENDENT XXL SI 1H45 - 2H00
09-05-2021 JUSTYNA CHECIEK JOANNA 1989 F M SI 1H45 - 2H00
24-01-2020 KANTEH KANTEH MAHAMADOU-HAWA 1995 M CN BANYOLES M SI
09-02-2020 KIENE KIENE LYONEL 1964 M ASSP VERGEZE XL NO
08-03-2020 LACABA URCHAGA MARIA 1976 F S NO
22-01-2020 LAGARES BOSCH LAIA 1991 F CN BANYOLES S SI
24-02-2020 LANCASTER LANCASTER ALLY 1981 F M NO
28-01-2020 LARME PORTER VILJA 1985 F M NO
12-03-2021 LARRUBIA PÉREZ MARIO 1997 M CLUB TRIATLÓ CREU GROGA M NO 1H20 - 1H30
04-03-2020 LLAMAS GALAN MARIBEL 1975 F CAO TERRA DE VOLCANS S NO
29-02-2020 LLAUSSAS PI JOSEP 1975 M C.P. FLAÇA M NO
10-02-2020 LLEAL FONTÀS XAVIER 1993 M L SI
07-03-2021 LLEAL GRAU PAU 1987 M XL SI 2H00 - 2H30
03-05-2021 LLOP BUSÓ ARIADNA 2000 F CN BANYOLES S SI 1H30 - 1H45
05-05-2021 LLORENS MONTELLS TOMAS 1960 M FONDISTES BLANES L NO 1H45 - 2H00
03-03-2020 LLORENS PAGES PAU 1992 M TRIVENTUR EXPERIENCES L SI
05-02-2020 LLOVERAS PUJOL ANTONI 1961 M L NO
26-05-2021 LOPEZ DOMINGUEZ JORDI 1985 M S NO 1H20 - 1H30
24-01-2020 LOPEZ FONTALBA MIGUEL 1978 M CN BANYOLES M NO
24-01-2020 LOPEZ RIBERA MIGUEL ANGEL 1968 M CN BANYOLES M SI
08-03-2020 LORENZO CANTALEJO JOSEP 1976 M L SI
28-02-2020 LOSANTOS CASANOVAS JOAN 1973 M M NO
07-12-2019 LOVATO . ERIC 1968 M LES VIGATANES DEL VOLO S NO
23-03-2021 MACARRO LUCEÑO NATI 1963 F CA BERGA M NO 2H00 - 2H30
24-01-2020 MAGARINOS VARO ANTONI 1972 M CN BANYOLES M SI
14-05-2021 MALLOL BATALLER JOAN 1966 M CAF RUNNERS L NO 1H20 - 1H30
14-05-2021 MALLOL DESCARREGA GERARD 2001 M CAF RUNNERS M NO 1H30 - 1H45
14-05-2021 MALLOL DESCARREGA JORDI 1998 M L NO 1H30 - 1H45
29-04-2021 MANCHEÑO FAUCHS GABRIEL 1986 M M SI 1H30 - 1H45
08-03-2020 MANIBEN DIBONGUE CHARLES YVAN 1975 M TRAIL RUNNING GIRONA M NO
14-12-2019 MARCO ORTÍ RAUL 1993 M XL SI
01-03-2020 MARÉS SUBIRÀ ESTHER 1978 F M NO
08-01-2020 MARIEGES CASTELLS PEP 1969 M LLIMONETES XL NO
06-05-2021 MARIN ALONSO XAVI 1962 M AT FLORESTA L NO 1H30 - 1H45
08-03-2020 MARIN ESTANY TONI 1969 M UNIÒ EXCURSIONISTA LLANCANENCA XL NO
13-05-2021 MARIN MATES MANEL 1975 M M NO 1H45 - 2H00
03-12-2019 MARIN TARIFA ANGEL 1970 M M SI
02-05-2021 MARIN TARIFA JEP 1980 M