FOTOINSTANT.COM. La teva foto a l'instant

Data Cognoms Nom Any de naixement Gènere Club Temps als 10kms
12-10-2020 ADROHER SULLÀ JOSEP 1978 M 45 - 50MIN
15-10-2021 AGÜERO DE LA MATA ALEJANDRO 1989 M FISIO SALT 40 - 45 MIN
24-08-2021 AGUSTÍ MORGADO JORDI 1981 M CE MONTCLAR 40 - 45 MIN
13-10-2021 ALCALDE PEREZ MANEL 1982 M INDEPENDENT 45 - 50MIN
06-10-2021 ALVAREZ RODRÍGUEZ JUAN 1984 M 50 - 55MIN
14-10-2021 ALVENTOSA COLL XAVIER 1984 M 35 - 40 MIN
05-10-2021 ANDRES PERA FERRAN 1970 M 40 - 45 MIN
02-10-2021 ANDREU PALAHÍ ANAÏS 1994 F 55 - 60MIN
14-09-2021 ANGELATS QUINTANA TXELL 1972 F 40332860Z 55 - 60MIN
02-10-2021 ANTOLIN AZNAR SANTIAGO 1953 M 50 - 55MIN
02-10-2021 ANTOLIN FONTES ALBERT 1989 M 50 - 55MIN
02-10-2021 ANTOLIN FONTES BEA 1984 F 50 - 55MIN
11-10-2021 ARGÜELLO FERRER DANIEL 1994 M 60 MIN +
12-08-2021 ARMANGUÉ USAN ARCADI 1974 M 40 - 45 MIN
05-10-2021 ARNAU CROSAS MANEL 1981 M AMER 35 - 40 MIN
02-10-2021 ARNAUD PERRINJAQUET MAURICE 1979 M 50 - 55MIN
05-09-2021 ARROYO PARADA PABLO 1986 M AT. NAVATALGORDO 40 - 45 MIN
23-09-2021 ARROYO SÁNCHEZ RODRIGO 1985 M ATLETISMO NAVATALGORDO 40 - 45 MIN
02-10-2021 AUGUET LARA JUDIT 1995 F 55 - 60MIN
11-10-2021 AULET FONT JORDI 1981 M 50 - 55MIN
13-10-2021 AULET LLORENS JORDI 1986 M FONDISTES TOSSA 40 - 45 MIN
13-10-2020 AURA MASSIP SANDRA 1973 F 55 - 60MIN
13-08-2021 BACHS GÓMEZ ANGEL 1973 M 50 - 55MIN
27-09-2021 BADIA REQUEJO MARC 1974 M MBR 45 - 50MIN
11-10-2021 BAIXÉS PEREA JORDI 1994 M BICICARRIL.COM 30 - 35 MIN
09-10-2021 BAQUER FONT EDUARD 1996 M 30 - 35 MIN
17-08-2021 BARNEDA BIGAS JOAN 1967 M 45 - 50MIN
30-09-2021 BARRIS FERNANDEZ CONRAD 1993 M 50 - 55MIN
18-10-2020 BATALLE CARBONES JOSEP 1975 M 55 - 60MIN
14-10-2021 BAYES PUIGDESENS INGRID 1994 F 50 - 55MIN
14-10-2021 BAYÉS PUIGDESENS SERGI 1998 M 45 - 50MIN
15-10-2021 BEN DAIFA EL GHAMOUROU HANANE 1977 F 55 - 60MIN
14-10-2021 BERNARDI NO PAOLO 1985 M 45 - 50MIN
10-10-2021 BERNAT PANÉ JOAN 1976 M ATLETISME LLORET LA SELVA 30 - 35 MIN
14-10-2021 BERTRAN MAZÓN ELISABET 1989 F 50 - 55MIN
12-10-2021 BESALDUCH VALLS ORIOL 1990 M 45 - 50MIN
02-10-2021 BESALÚ BARRERA ANIOL 1985 M 45 - 50MIN
12-10-2021 BESALU FIGUEROLA JOAN 1982 M 55 - 60MIN
15-10-2021 BIGAS CARPINTERO LISA 1998 F 55 - 60MIN
15-10-2021 BIGAS VIDAL JOSEP 1970 M CHUNKWONSALT 55 - 60MIN
27-09-2021 BISBE FRAIXINO JORDI 1970 M 55 - 60MIN
06-10-2021 BLANCO ESPADAS TEODORO 1986 M 45 - 50MIN
11-10-2021 BLASCO I CAPARRÓS JAUME 1955 M 55 - 60MIN
27-09-2021 BLASCO MARTINEZ ENRIC 1970 M 55 - 60MIN
10-10-2021 BOADA GARCIA EDUARD 1980 M NO ET RENDEIXIS 45 - 50MIN
24-10-2020 BONA DUCH JOAN 1974 M ATLETISME GIRONA 45 - 50MIN
02-10-2021 BONET BALAGUER TERESA 1970 F CEM 55 - 60MIN
13-10-2021 BONET MOLLEDO LLUÍS 1981 M MAS PINEDA OIX 45 - 50MIN
12-10-2021 BORDAS ESTEBAN ALBERT 1990 M 45 - 50MIN
10-09-2021 BORRELL BUENO JOSEP 1973 M 50 - 55MIN
26-09-2021 BOSCH LLADO JOSEP 1966 M 50 - 55MIN
26-09-2021 BOSCH PEREZ CRISTINA 1996 F 50 - 55MIN
12-10-2021 BOTA PUIGDEVALL LAURA 1994 F 55 - 60MIN
13-10-2021 BRANGOLÍ VAQUERIZO XEVI 1992 M 35 - 40 MIN
12-08-2021 BULLICH PEREZ MARC 1978 M 55 - 60MIN
10-10-2020 BUNDO GELADA JOSEP 1968 M ATLETISME ANGLES 45 - 50MIN
20-09-2021 BURJONS ALES XAVIER 1969 M 50 - 55MIN
09-10-2021 BUSQUETS BIARNES JOAN 1966 M 50 - 55MIN
09-10-2021 BUSQUETS COSTA MARÇAL 2000 M 40 - 45 MIN
11-10-2021 BUSQUETS MASSA DAVID 1985 M CLUB CICLISTA BANYOLES 35 - 40 MIN
15-10-2021 BUXEDA SOLER JORDI 1987 M 50 - 55MIN
10-10-2021 BUXEDA TORRENT JOSEP 1974 M 45 - 50MIN
04-10-2021 CABALLÉ TEIXIDOR MIREIA 1985 F FISIOSALT 40 - 45 MIN
30-09-2021 CABANÉS GARCIA POL 2000 M 50 - 55MIN
05-10-2021 CABRERA YESTE JUAN 1990 M 55 - 60MIN
13-10-2021 CAIXÀS CARREÑO ANDREU 2001 M ELBOX TEAM 45 - 50MIN
16-09-2020 CALM BALDRICH DAVID 1989 M 50 - 55
07-10-2021 CAMPAÑA ROBLEDILLO DAVID 1981 M INDEPENDENT 45 - 50MIN
23-10-2020 CAMPOS DAUSÀ DANI 1994 M AQUÀTIC CLUB XALOC 35 - 40 MIN
23-10-2020 CANADA VIDAL MARIA LAURA 1965 F 55 - 60MIN
10-10-2021 CANER COMPTE JORDI 1971 M CLUB ATLETISME ROSES 40 - 45 MIN
14-10-2021 CARBO TROBAT JORDI 1987 M 40 - 45 MIN
14-10-2021 CARMONA SABATES SERGI 2005 M 50 - 55MIN
11-10-2021 CARRERAS BARCONS MARIA ANGELS 1976 F CAF RUNNERS 50 - 55MIN
15-10-2021 CARRERAS VIVANCOS JORDI 1975 M 45 - 50MIN
18-09-2021 CASADEMONT FERRÉS JORDI 1996 M 45 - 50MIN
13-10-2021 CASSANY ALEMANY MARC 1988 M 35 - 40 MIN
11-10-2021 CASTARLENAS GASCONS LAURA 1995 F 60 MIN +
15-10-2021 CASTILLO QUESADA MIQUEL 1966 M VICETB 45 - 50MIN
09-10-2020 CAUDRON DE COQUEREAUMONT THIAN 1963 M 45 - 50MIN
06-08-2021 CLOS ARGELÉS GEMMA 1999 F 60 MIN +
14-10-2021 COLOMER BARBA JOAN ENRIC 1961 M 60 MIN +
15-10-2021 COMAS CALONGE AIDA 1991 F 60 MIN +
15-10-2021 COMAS MATAS JOAQUIM 1970 M 55 - 60MIN
30-08-2021 COTS DALMAU JOAQUIM 1972 M LAUFENGATS 35 - 40 MIN
08-10-2021 COTS POCH FRANCESC 1987 M 55 - 60MIN
06-10-2021 CRIADO GONZÁLEZ CAROLINA 1985 F 60 MIN +
15-10-2021 CROS MASOLIVER JOAN 1980 M 50 - 55MIN
14-10-2021 CUENCA CANO MARIA 1989 F 60 MIN +
12-10-2020 CUFÍ JOU ANNA 1998 F 45 - 50MIN
12-10-2020 CUFÍ JOU MARIA 1998 F 50 - 55MIN
04-10-2021 DABAN MARTÍNEZ ARNAU 1990 M 60 MIN +
05-10-2021 DABAN MARTÍNEZ LAURA 1994 F 60 MIN +
15-10-2021 DALMAU AGUSTÍ JOSEP MARIA 1977 M 35 - 40 MIN
15-10-2021 DE BRUINE CASEY 1956 M BEERRUNNERS GIRONA 50 - 55MIN
12-10-2021 DE LA MATA DE LA MATA SEBASTIÁN 1990 M 55 - 60MIN
22-09-2021 DE PEDRO FONT GUILLEM 1993 M 45 - 50MIN
11-10-2021 ESQUENA TORRELLA ALBA 1984 F 60 MIN +
08-10-2021 FAJULA MARCÈ QUIM 1978 M 55 - 60MIN
06-10-2021 FERNÁNDEZ BASTANTE FRANCISCO 1981 M 55 - 60MIN
15-10-2021 FERNANDEZ SOLER ISAYAS 2001 M 55 - 60MIN
03-09-2021 FERRAN CASTANYER GUILLEM 1991 M 60 MIN +
12-10-2021 FERRER RUBIO XAVIER 1993 M 55 - 60MIN
14-10-2021 FLAMERICH VALLS LAIA 1977 F 60 MIN +
14-10-2021 FLIPO BOUFFIER MICHELLE 1988 F 30 - 35 MIN
13-10-2021 FLORES CASTILLO ALBERTO 1996 M 45 - 50MIN
14-10-2021 FLORES CASTILLO ISMAEL 1992 M 40 - 45 MIN
14-10-2021 FONT JUANOLA PERE 1972 M 50 - 55MIN
06-10-2021 FONTANILS HIJANO GERARD 1981 M 45 - 50MIN
29-09-2021 FORTIÀ RIUS EVA 1970 F GIRUNNERES 50 - 55MIN
13-09-2021 FRAGO MONTANUY RICARD 1970 M 45 - 50MIN
13-09-2021 FREIXA SANCHEZ LAURA 1994 F 40 - 45 MIN
15-10-2021 GALÍ BOSCH JORDI 1974 M 40 - 45 MIN
15-10-2021 GALIAN GANDARIA ESTHER 1979 F 55 - 60MIN
22-10-2020 GALLART RUBIES ÀLEX 2000 M 45 - 50MIN
11-10-2021 GALTER COPA JOAN 1982 M CAF RUNNERS 50 - 55MIN
11-10-2021 GARCIA ALVARADO FRANCESC 1954 M CAP 50 - 55MIN
06-10-2021 GARCIA PONS MONTSE 1986 F 60 MIN +
06-10-2021 GARCIA RODRIGUEZ ALBERT 1983 M 60 MIN +
12-10-2021 GARCIA SEVILLA GABRIEL 1966 M 50 - 55MIN
09-08-2021 GARRIGA I REINA JOSEP 1995 M ISARDS TEAM 35 - 40 MIN
05-10-2021 GEREZ ACEVEDO BERTA 1991 F 55 - 60MIN
03-09-2021 GILABERT CICUJANO JORDI 2004 M GEIEG 40 - 45 MIN
15-08-2021 GISBERT VERDU YAGO 1979 M 100X100 FONDISTES TÀRREGA 60 MIN +
15-10-2021 GISPERT SAGET MARC 1982 M EVO TIME 2.0 45 - 50MIN
14-10-2021 GÓMEZ IZQUIERDO RUBÉN 1979 M 35 - 40 MIN
14-09-2021 GÓMEZ OLIVÁN MIQUEL 1968 M 55 - 60MIN
22-09-2021 GOMEZ VILLORA JERONIMO ENRIQU 1972 M 45 - 50MIN
13-10-2021 GONZALEZ CONFEGGI NICOLAS MATIAS 1988 M 35 - 40 MIN
21-09-2021 GONZÁLEZ MUÑOZ BELÉN 1995 F 55 - 60MIN
20-09-2021 GRAU NEGRE EDUARD 1988 M 50 - 55MIN
14-10-2021 GRUARTMONER ROURA EDUARD 1991 M 45 - 50MIN
27-09-2021 GUARDIA JORDAN JAUME 1986 M 55 - 60MIN
15-10-2021 GUIJARRO RIFATERRA ANGEL 1951 M C. A. LLORET - LA SELVA 55 - 60MIN
08-10-2021 GUILLEN PORREDON JOAN 1983 M 45 - 50MIN
18-08-2020 GUITART ROCAS JOAN 1962 M 50 - 55
20-09-2021 GUMBAU GARRIGA GEMMA 1999 F 50 - 55MIN
01-09-2021 HERNÁNDEZ ARCOS ERIKA 1991 F 60 MIN +
07-10-2021 HERNÁNDEZ CLEMENT VICTOR 1980 M ... 35 - 40 MIN
15-10-2021 HERNANDEZ ROMERO VICTOR 1991 M C.E. KATOA BARCELONA 30 - 35 MIN
14-10-2021 HERRERA ARJONA FRANCESC 1975 M 40 - 45 MIN
07-10-2021 HUGUET QUINTANA CRISTINA 1992 F 60 MIN +
15-10-2021 HUIX HUIX TRENCO MARINA 1994 F 40 - 45 MIN
05-10-2021 HURTADO SABATER PAULA 1993 F 50 - 55MIN
14-10-2021 IBIZA MOLINES JORDI 1988 M 45 - 50MIN
06-10-2021 JIMENEZ BERMEJO BEATRIZ 1982 F 60 MIN +
14-10-2021 JOANIQUET PLANELLA MARC 1974 M 45 - 50MIN
07-10-2021 JORDÀ PÉREZ DAVID 1983 M 45 - 50MIN
05-10-2021 JULIÀ BOADA NURIA 1980 F 60 MIN +
18-10-2020 KHRAMESHKINA BATALLE ELIZAVETA 1991 F 55 - 60MIN
15-10-2021 KONONENKO KONONENKO RUSLAN 1964 M 45 - 50MIN
24-09-2021 LEÓN MARTÍ LEÓN MARTÍ DAVID 1992 M 40 - 45 MIN
01-10-2021 LEYVA QUILES FERNANDO 1972 M JAMACUCO TEAM 55 - 60MIN
01-10-2021 LEYVA QUILES JORDI 1973 M JAMACUCO TEAM 50 - 55MIN
05-10-2021 LLADO MARZO MARTA 1976 F 60 MIN +
12-08-2021 LÓPEZ BEA SERGI 1984 M 60 MIN +
13-10-2021 LÓPEZ DE LETONA SOLÉ CLÀUDIA 2002 F 55 - 60MIN
13-10-2021 LÓPEZ DE LETONA SOLÉ LAIA 2002 F 55 - 60MIN
10-10-2021 LOPEZ GONZALEZ CHRISTIAN 1984 M 40 - 45 MIN
05-10-2021 LOPEZ MORENTE MANEL 1974 M GEIEG 55 - 60MIN
07-10-2021 LOPEZ ROURA FLORENCI 1960 M 40 - 45 MIN
06-10-2021 LOPEZ SOLIS VICTOR 1984 M INDIVIDUAL 45 - 50MIN
14-10-2021 LUCEÑO MARTINEZ ROSA 1990 F 50 - 55MIN
06-10-2021 MAIRONI . GINEVRA 1996 F 45 - 50MIN
08-10-2021 MALLOL BATALLER JOAN 1966 M CLUB ATLETISME FIGUERES 40 - 45 MIN
08-10-2021 MALLOL DESCARREGA ALEIX 2003 M CLUB ATLETISME FIGUERES 45 - 50MIN
14-10-2021 MARCÉ PUJOL CARLA 1989 F 55 - 60MIN
14-10-2021 MARCÉ PUJOL ISAURA 1987 F 55 - 60MIN
12-10-2021 MARCH PELLICER LLUÍS 1974 M 45 - 50MIN
06-10-2021 MARGENET VILLEGAS JORDI 1980 M 40 - 45 MIN
13-10-2021 MÁRQUEZ FERNÁNDEZ ADRIÁN 1986 M 45 - 50MIN
26-09-2021 MARTI BATLLORI ARTUR 1987 M DREAMDRIVER 45 - 50MIN
14-10-2021 MARTI JUANDO ALBERT 1977 M 50 - 55MIN
07-10-2021 MARTIN BRAVO JOSEP MANEL 1976 M CLUB NESTLE 40 - 45 MIN
06-10-2021 MARTÍN-GAITERO ÁLVAREZ PELAYO 1984 M 55 - 60MIN
14-10-2021 MARTINEZ MEMBRIVE JUAN MANUEL 1967 M 50 - 55MIN
20-09-2021 MARTINEZ VILAJOSANA MERITXELL 1985 F 50 - 55MIN
11-10-2021 MASCORT DEL RINCON XAVIER 1982 M NO 50 - 55MIN
30-09-2021 MASO TARRES JOSEP 1950 M C.A.LLORET-LA SELVA 50 - 55MIN
20-09-2021 MASOLIVER PINYOL ALBERT 1989 M ACTIVITY LAB 40 - 45 MIN
03-10-2021 MATEU CARVAJAL GABRIEL 1980 M 35 - 40 MIN
15-10-2021 MATEU MARTINEZ JORDI 1979 M 50 - 55MIN
18-09-2021 MAYORAL SIMON JOAN 1965 M 55 - 60MIN
10-10-2021 MEDINA VIROLÈS DANIL 2005 M CLUB ATLETISME BANYOLES 45 - 50MIN
12-10-2021 MENCIÓ LINARES MONTSE 1985 F 55 - 60MIN
05-10-2021 MENDEZ VILLARREYNA GUSTAVO MENDEZ 1984 M 40 - 45 MIN
15-10-2021 MOLINER ALCALDE PEP 1963 M MOSSENAIRES 40 - 45 MIN
10-10-2021 MOLIST PALOMERAS GERARD 1988 M 30 - 35 MIN
02-10-2021 MONTANER FRAIRE JORDI 1965 M 45 - 50MIN
23-10-2020 MONTSERRAT ORRI VICENÇ 1955 M 55 - 60MIN
23-10-2020 MONTSERRAT SIMO NIL 1988 M 50 - 55MIN
13-10-2021 MORAGAS RECASENS ISIDRE 1955 M C.A. LLORET - LA SELVA 45 - 50MIN
09-10-2021 MORAL BAÑOS JOEL 1989 M 45 - 50MIN
15-10-2021 MORALES FRESQUET ADRIÀ 1993 M 50 - 55MIN
26-09-2021 MORCILLO APARICIO EDUARDO 1971 M LAUFENGATS 40 - 45 MIN
06-10-2021 MORENO BARRANTES FERNANDO 1987 M 40 - 45 MIN
15-10-2021 MORENO PALAU ROSER 1986 F CLUB EXCURSIONISTA RIPOLL 55 - 60MIN
11-08-2021 MORENO SANCHEZ ALEX 1987 M ALLRUNNERS 35 - 40 MIN
29-09-2021 MORET DÍAZ MARIONA 1994 F 55 - 60MIN
08-09-2021 MÜLLER TERMENS ERIC 2001 M 50 - 55MIN
14-09-2021 MUÑOZ CASTRO AIDA 1987 F 55 - 60MIN
05-09-2021 MUÑOZ GRAU NORA 2003 F 50 - 55MIN
16-08-2021 MUÑOZ MORENTE PEDRO 1991 M GIROESKPERS 55 - 60MIN
13-10-2020 MUXACH CASELLAS DAVID 1971 M 55 - 60MIN
07-10-2021 NEVADO PEREZ GABRIEL 1961 M 50 - 55MIN
06-08-2021 NIERGA QUESADA JORDI 1985 M 45 - 50MIN
13-10-2021 NOGUERA CUMINAL FERRAN 1975 M 30 - 35 MIN
09-10-2021 NOGUES SANCHEZ JOSEP 2002 M 45 - 50MIN
12-09-2021 ORTIZ DE LANDAZURI DIAZ HECTOR 1980 M N.A. 45 - 50MIN
08-10-2021 OSTLER - IRENE 1985 F 60 MIN +
10-10-2021 PADILLA MORENTE JOAN CARLES 1978 M 40 - 45 MIN
23-10-2020 PAGES MONTOLIO LAURA 1993 F 50 - 55MIN
15-10-2021 PALAU ALCOVERRO EUDALD 1961 M CLUB EXCURSIONISTA RIPOLL 55 - 60MIN
21-09-2021 PANELLA MATAMALA ERIC 1986 M 50 - 55MIN
15-10-2021 PANIAGUA RODRIGUEZ RAUL 1993 M 55 - 60MIN
09-09-2021 PARDÀS VERDOLET ÀLEX 1994 M 50 - 55MIN
20-09-2021 PARDO GROMACHES DAVID 1997 M 35 - 40 MIN
15-10-2021 PARDO QUINTANA ANGEL 1993 M CLUB ATLETIC SANTA CRISTINA 50 - 55MIN
21-09-2021 PARES PLANAS MARC 1991 M 55 - 60MIN
14-10-2021 PASCUAL GIRME MARC 1977 M BTR 50 - 55MIN
13-10-2021 PAYAN PUJOL JOAN 2002 M 35 - 40 MIN
09-10-2021 PELEGRÍN GARRIDO JUAN 2001 M 50 - 55MIN
09-10-2021 PELEGRÍN GARRIDO POL 1990 M 55 - 60MIN
15-09-2021 PÉLIOVÁ ANNA 1995 F 55 - 60MIN
09-10-2021 PÉREZ DE PUIG MARIA 1990 F 55 - 60MIN
11-10-2021 PEREZ MARTÍN SAÜL 1988 M 55 - 60MIN
14-10-2021 PERUJO MONTRAS SERGI 1984 M 60 MIN +
10-10-2020 PIELIES SERRAT ANGEL 1967 M ATLETISME ANGLÈS 40 - 45 MIN
10-10-2021 PIFARRE BADRINAS JOSEP 1975 M 45 - 50MIN
11-10-2021 PIGRAU RAZZAUTI MONICA 1987 F 60 MIN +
26-09-2021 PILLAO FIGUERAS ROGER 1973 M 45 - 50MIN
06-10-2021 PINEDA COMAS MARTA 1983 F 45 - 50MIN
17-08-2021 PIÑEIRO CANDAMO AGUSTÍN 1984 M SERRES RUNNERS 45 - 50MIN
19-09-2020 PINSACH RUBIROLA NÚRIA 1993 F 45 - 50
04-10-2021 PLANAS BARRIOS MIREIA 1994 F 55 - 60MIN
04-09-2021 PORCEL MARTÍN XEVI 1984 M RIM RUNNING 40 - 45 MIN
15-10-2021 PORT JORDÀ ÒSCAR 1989 M 35 - 40 MIN
19-08-2021 PRADAS OLIVER BERNAT 1995 M CAP 40 - 45 MIN
17-09-2021 PRADAS SERRA MONICA 1975 F INDEPENDENT 55 - 60MIN
12-10-2021 PUIG GONZALEZ CRISTINA 1991 F 55 - 60MIN
10-10-2021 PUIGGROS BOLDU RAMON 1960 M 40 - 45 MIN
13-10-2021 PUJOL MORERA DAVID 2001 M CLUB NATACIÓ OLOT 35 - 40 MIN
07-10-2021 PULÍ DIESTRO ISAAC 1970 M 50 - 55MIN
15-10-2021 QUINTANAS PORT PAU 1991 M 60 MIN +
07-10-2021 QUINTANO VILOSA PAU 1999 M GEIEG 35 - 40 MIN
01-10-2021 RANDO SEGURA EDUARD 1990 M 50 - 55MIN
10-10-2021 RECOBER PLANA POL 1988 M CRAZY GOATS TRAINING GROUP 30 - 35 MIN
15-10-2021 REIG COMAJUAN PAU 1984 M NAN OLIVERAS TEAM 30 - 35 MIN
13-09-2021 RIAL COMELLAS JORDI 1984 M 30 - 35 MIN
13-10-2021 RIBAS SASTRE ADRIÀ 2001 M ACE RIUDELLOTS 30 - 35 MIN
05-09-2021 RIERA ESCALONA JOAQUIM 1986 M 45 - 50MIN
14-10-2021 RIERA RIERA ISAAC 1986 M 40 - 45 MIN
03-10-2021 RIVAS DÍAZ CARLOS 1974 M 55 - 60MIN
14-10-2021 RIVAS JIMENEZ MAR 1984 F 50 - 55MIN
14-10-2021 ROCA MACH JOAN 1982 M 50 - 55MIN
13-10-2020 ROCA OLIVER ANTONI 1959 M ATLETISME GIRONA 45 - 50MIN
15-10-2021 ROCHFORD SHALVOY JAMES 1993 M 30 - 35 MIN
20-09-2021 RODRIGUEZ ASAO ALEX 1992 M . 50 - 55MIN
24-10-2020 RODRÍGUEZ HERMOSA JOSÉ IGNACIO 1965 M INDEPENDENT 45 - 50MIN
14-10-2021 RODRÍGUEZ MALDONADO JESÚS 1975 M 50 - 55MIN
13-10-2021 RODRIGUEZ MORATO ALBERT 1977 M 35 - 40 MIN
03-10-2021 RODRIGUEZ NIEVA CARLOS 1977 M 40 - 45 MIN
15-10-2021 RODRIGUEZ REJANO NITA 1973 F CAF 55 - 60MIN
08-10-2021 ROMERO ROSTAN RAUL 1990 M 45 - 50MIN
15-10-2021 ROMERO VILA ANNA 1983 F 45 - 50MIN
13-10-2020 ROS DEPORTOS MONTSERRAT 1962 F ATLETISME GIRONA 55 - 60MIN
15-10-2020 ROURA CAPDEVILA JORDI 1986 M CLUB NATACIÓ OLOT 30 - 35 MIN
08-10-2021 RUBAL IRÚN FRANCISCO 1985 M 50 - 55MIN
30-09-2021 RUIZ MORA SERAFI 1964 M 60 MIN +
30-09-2021 RUIZ PORRAS MARC 1990 M 50 - 55MIN
07-09-2021 SABRIÀ FALGÀS MARTÍ 1991 M 60 MIN +
06-10-2021 SAGUÉ SITJES INGRID 1989 F 55 - 60MIN
20-09-2021 SALA ALCOVERRO JOSEP 1968 M 35 - 40 MIN
01-10-2021 SALA MARTINEZ MARC 1994 M 35 - 40 MIN
02-10-2021 SALICHS BONET JANA 2001 F CEM 55 - 60MIN
23-09-2021 SANCES AYALA SERGI 1985 M AUTOPODIUM VOLKSWAGEN 35 - 40 MIN
11-10-2021 SANCHEZ LLAMAZARES ANTONIO JESUS 1987 M TRIATLON ALMENDRALEJO 30 - 35 MIN
14-10-2021 SÁNCHEZ MARGENET FERRAN 1969 M 50 - 55MIN
06-08-2021 SANCHEZ PUJADAS PERE 1950 M 55 - 60MIN
07-10-2021 SAU ALABERT XAVIER 1982 M CLUB NESTLE GIRONA 45 - 50MIN
07-08-2021 SAVTCHENKO V ANDREI 1994 M 60 MIN +
30-09-2021 SEGOVIA STAVENHAGEN LUISA 1994 F 50 - 55MIN
13-09-2021 SELLABONA PUJOL MIREIA 1994 F 40 - 45 MIN
14-10-2021 SERRA ESCANDELL ALBERT 1994 M 45 - 50MIN
11-10-2021 SERRA RIGAU ALEX 1967 M INDEPENDENT 40 - 45 MIN
01-10-2021 SERRANO GIRONES IVAN 1980 M AA PALAMOS 35 - 40 MIN
08-10-2021 SERRANO NIETO JUANJO 1996 M 35 - 40 MIN
14-09-2021 SIRVENT CARBONELL ESTHER 1974 F 60 MIN +
06-10-2021 SITJES GARCIA JAUME 1988 M 50 - 55MIN
14-10-2021 SIVECAS GIBERT JOAN 1980 M CAP 50 - 55MIN
01-09-2021 SOLDEVILA BOIXADER CLARA 1991 F 60 MIN +
04-10-2021 SUBILS RAMOS JORDI 1984 M 50 - 55MIN
06-08-2021 SUBIRÀ HERNÁNDEZ MARTÍ 1997 M